שירות לקוחות - Gray Star קריוקי

שירות לקוחות

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית מוסן מנת. להאמית קרהשק סכעיט דז מא, מנכם למטכין נשואי מנורך. הועניב היושבב

מה זה לורם איפסום?
Lorem Ipsum הוא פשוט טקסט דמה של תעשיית הדפוס והקביעה. Lorem Ipsum היה טקסט הדמה הסטנדרטי של התעשייה מאז שנות ה-1500, כאשר מדפסת לא ידועה לקחה גלריה של סוג וערבכה אותה כדי ליצור ספר דגימות סוג. הוא שרד לא רק חמש מאות שנים, אלא גם את הקפיצה לתוך כתיבה אלקטרונית, שנותרה ללא שינוי. זה זכה לפופולריות בשנות ה-60 עם שחרורו של גיליונות Letraset המכילים קטעי Lorem Ipsum, ולאחרונה עם תוכנת פרסום שולחנית כמו Aldus PageMaker, כולל גרסאות של Lorem Ipsum.

למה אנחנו משתמשים בזה?
עובדה ידועה זה מכבר שדעתו של הקורא מוסחת על ידי התוכן הקריא של דף כאשר מסתכלים על הפריסה שלו. הטעם בשימוש ב-Lorem Ipsum הוא שיש לו הפצה נורמלית פחות או יותר של אותיות, בניגוד לשימוש ב'תוכן כאן, תוכן כאן', מה שגורם לו להיראות כמו אנגלית קריאה. חבילות רבות לפרסום שולחני ועורכי דפי אינטרנט משתמשים כעת ב-Lorem Ipsum כטקסט מודל ברירת המחדל שלהם, וחיפוש אחר 'lorem ipsum' יחשוף אתרי אינטרנט רבים שעדיין בחיתוליהם. גרסאות שונות התפתחו במהלך השנים, לפעמים במקרה, לפעמים בכוונה (הומור מוזרק וכדומה).

מהיכן זה מגיע?
בניגוד לאמונה הרווחת, Lorem Ipsum אינו פשוט טקסט אקראי. יש לו שורשים בקטע של ספרות לטינית קלאסית משנת 45 לפני הספירה, מה שהופך אותו לגיל יותר מ-2000 שנה. ריצ'רד מקלינטוק, פרופסור לטינית במכללת המפדן-סידני בווירג'יניה, חיפש את אחת המילים הלטיניות המעורפלות יותר, consectetur, מקטע של לורם איפסום, ועבר על ציטוטי המילה בספרות הקלאסית, גילה את המקור הבלתי מעורער. Lorem Ipsum מגיע מסעיפים 1.10.32 ו-1.10.33 של "de Finibus Bonorum et Malorum" (הקצוות של טוב ורע) מאת קיקרו, שנכתב בשנת 45 לפני הספירה. ספר זה הוא חיבור על תורת האתיקה, פופולרי מאוד בתקופת הרנסנס. השורה הראשונה של לורם איפסום, "Lorem ipsum dolor sit amet..", מגיעה משורה בסעיף 1.10.32.

הנתח הסטנדרטי של Lorem Ipsum בשימוש מאז שנות ה-1500 מוחזר להלן עבור המעוניינים. סעיפים 1.10.32 ו-1.10.33 מתוך "de Finibus Bonorum et Malorum" מאת Cicero משוכפלים גם הם בצורתם המקורית המדויקת, בליווי גרסאות באנגלית מהתרגום מ-1914 של H. Rackham.

איפה אני יכול להשיג כמה?
קיימות וריאציות רבות של קטעים של Lorem Ipsum זמינות, אך הרוב סבלו משינויים בצורה כלשהי, על ידי הומור מוזרק, או מילים אקראית שאינן נראות אמינות אפילו מעט. אם אתה מתכוון להשתמש בקטע של Lorem Ipsum, אתה צריך להיות בטוח שאין שום דבר מביך מוסתר באמצע הטקסט. כל מחוללי Lorem Ipsum באינטרנט נוטים לחזור על נתחים מוגדרים מראש לפי הצורך, מה שהופך את זה למחולל האמיתי הראשון באינטרנט. הוא משתמש במילון של למעלה מ-200 מילים בלטיניות, בשילוב עם קומץ של מבני משפטים לדוגמה, כדי ליצור לורם איפסום שנראה סביר. לכן, הלורם איפסום שנוצר תמיד נקי מחזרות, הומור מוזרק, או מילים לא אופייניות וכו'.