שמחים לעדכן שהגריי חזר לפעילות, מוזמנים להתקשר אלינו לפרטים נוספים

החדרים שלנו

ORION
Orion, won't you give me your star sign – בואו להיות קבוצת כוכבים ולהתהדר כגדולי הציידים במיתולוגיה היוונית, מובטחת לכם חוויה של פאר והדר בשירה שתהדהד עד למשכן האלים.(15-25 אורחים)
Previous slide
Next slide
BLUEMOON
Blue moon you saw me standing alone – כשהירח נצבע בכחול זה הזמן לפתוח בסולו גדול, החדר הכחלחל נושא את קסם החלל ושואב אותנו למחוזות מוזיקליים בעולם יוצא מן הכלל. (15-25 אורחים)
Previous slide
Next slide
VEGA
Bright star, keep shining for me, and one day I’ll shine for you – מוזמנים להתארח בחדר וגה הכי בוהק בגלקסיה שלנו, זה הזמן שלכם לזרוח ולתת לשירה שלכם לפרוח והכל באווירה אלקטרומגנטית. (10-17 אורחים)
Previous slide
Next slide
PULSAR
May the force be with you! פולסר הוא הכוכב הממגנט ביותר בגלקסיה שלנו ואתה?בוא להיות הכוכב הבא באווירה ממגנטת ומלאה באנרגיה ושמחה בכל ספקטרום השירה.(15-25 אורחים)
Previous slide
Next slide
ECLIPSE
Your Total Eclipse Of The Heart מתחיל כאן! בואו להתאהב בחדר שכולו ליקוי המאורות של הלב, השילוב הגלקטי המושלם של אור וסאונד נותן את האות לתחילת המסיבה!(15-25 אורחים)
Previous slide
Next slide
CORONA
בואו ליהנות מהשילוב המושלם של משקה קוסמי עם אנרגיה משחררת Let It Be, Let It Be – מוזמנים להסתחרר בקצב משכר שיסחוף אתכם לתוך מנהרת הזמן של המוזיקה. .(6-15 אורחים)
Previous slide
Next slide
ELYSIUM
הצטרפו למסע למרכז הגלקסיה Where No One Has Gone Before – בואו לתפוס טרמפ מוזיקלי ותנו קולכם בשירה, שתוביל למפץ הגדול הבא.(30-70 אורחים)
Previous slide
Next slide
VULCAN
כשהטמפרטורה עולה, הקצב מתגבר, החדר מסתחרר Ready Or Not here I come, You can't hide – אז מי שרוצה להסתתר שיעבור לחדר אחר! .(40-120 אורחים)
Previous slide
Next slide
SUPERNOVA
Like A champagne supernova in the sky – אתם מוזמנים לרדת מהחללית ולהיכנס לחדר שכולו אנרגיה ואווירה, הבילוי הבין כוכבי שלכם מובטח! אז כל מה שנותר לכם הוא להתפוצץ בשירה לתוך מרחבי האור של הלילה. (6-15 אורחים)
Previous slide
Next slide
GALAXY
חדר שיגרום לכם להרגיש בכוכב אחר!
חדר המתאים לאירועים קטנים ואינטימיים. בחדר יש שולחן אבירים שלא יבייש את ממלכת ארתור ושלושה מסכים כדי שתוכלו להקרין כל מה שתרצו ואפילו לשיר קריוקי. החדר מעוצב בסגנון חדשי, מרווח, עם תאורה שתחמיא בכל זווית צילום. חדר מושלם לימי הולדת, אירועי חברה קטנים וכל סיבה למסיבה
(25-60 אורחים)
Previous slide
Next slide