שמחים לעדכן שהגריי חזר לפעילות, מוזמנים להתקשר אלינו לפרטים נוספים

אירוע עסקי

פעילות חווייתית ומגבשת לעובדים

בוחרים את החדר המתאים לפעילות (חדרים קטנים, אולם אירועים, או המתחם כולו), בוחרים את התפריט המתאים למשתתפים- צמחוני, בשרי או כשר ויוצרים יחד פעילות חווייתית המותאמת לעובדים שלכם.

בוקר גיבוש

יום שמתחיל בארוחת בוקר עשירה וממשיך בהרצאה מקצועית תוך שימוש בציוד הטכנולוגי המתקדם הקיים בחדר. ניתן גם לקיים בחדר השתלמות מקצועית, הדרכה, סדנה או כל פעילות אחרת. ניתן לקנח את הבוקר בארוחת צהריים לבחירה מהתפריט.

יום גיבוש

מתחילים בבוקר גיבוש כולל הרצאה או פעילות מקצועית אחרת ולאחר ארוחת הצהריים ניתן לשלב הפעלת קריוקי אנרגטית עם רצף להיטים (אותם תוכלו לבחור מראש אם תרצו) , וכך מייצרים יום חוויתי בלתי נשכח לעובדים!

סדנאות גיבוש

החדרים העסקיים שלנו מאפשרים פעילות גיבוש In door- פרטית בכל עונה ובכל מזג אוויר. בחדרים ציוד מולטימדיה מתקדם וכן אפשרות לבחור מתפריט האוכל האיכותי שלנו

פעילות גיבוש חווייתית

לצוות מצומצם או לכל העובדים, עם פלייליסט עשיר והפעלה של מפעיל מנוסה. פיתוח מנהלים מערכת סאונד, ציוד מולטימדיה להקרנת מצגות וכל העזרים הנוספים שתצטרכו. תפריט מפנק מותאם עבורכם, כל שנשאר עבורכם הוא להגיע עם התכנים שתרצו להעביר.

ערב חברה

פעילות משותפת, מהנה ומגבשת לכלל העובדים. אנו מציעים ערב חברה חוויתי המשלב מוזיקה, אוכל וכמובן הפעלה של העובדים עצמם. יחד נקבע את הקונספט המתאים לארגון שלכם- ערב רג'יי, ערב אייטיז' או ערב ישראלי? אנשי הצוות שלנו ישמחו לסייע לכם כמובן בתכנון האירוע וביצירת התמהיל הנכון של תכנים ארגוניים 'כבדים', תכנים חווייתיים וכן הלאה

אירועים קטנים

מפגשי שולחן עגול, סדנאות, כנסי לקוחות, מסיבות עיתונאים, ימי עיון, אירועי השקות של מוצרים חדשים, אירועי פרידה ממנהלים או עובדים שפורשים, הדרכות, ישיבות הנהלה 'אחרות' ועוד. אירועים המיועדים למספר מצומצם של אורחים (15 עד 40 איש). אנו מציעים חדרים מעוצבים ואינטימיים לעריכת אירועים שכאלה, בחדרים הפרטיים שלנו, ניתן להקרין מצגות, סרטוני וידאו, לשלב סאונד איכותי וכמובן כיבוד עשיר המתאים לאירוע.